Профорієнтація в Городнянському районі

16 березня викладачі інституту здійснили профорієнтаційні виїзди до шкіл Городнянського району.

У ході поїздки старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Безпала, доцент кафедри експлуатації машин і технічного сервісу Сергій Кушнарьов та доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторія Хомич відвідали три школи: Тупичівську загальноосвітню, Городнянську загальноосвітню №2 та Городнянську районну гімназію, де мали змогу поспілкуватися з учнями семи 11-х класів.

Випускникам розповіли про інститут, організацію навчального процесу, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, студентське самоврядування, практики, військову кафедру, гуртожитки – про все, що цікавило майбутніх абітурієнтів.

Також важливим моментом спілкування стало заповнення анкет для участі у першому турі олімпіади з математики. Шанс отримати додаткових 20 балів не упустив ніхто.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net