Профорієнтація триває: від шкіл та гімназій до технікумів

«Заговори, щоб я тебе побачив»… Цю видатну фразу, яка давно перетворилася на афоризм, промовив якось Сократ, коли до нього привели хлопчика для навчання.

Цим девізом залучилися й викладачі Ніжинського агротехнічного інституту, вирушивши 16 березня з профорієнтаційним виїздом. Старший викладач кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Олександр Кушніренко та асистент кафедри аграрної економіки Інна Дворник презентували старшокласникам інформацію про Ніжинський агротехнічний інститут, спеціальності, за якими здійснюється підготовка, умови вступу, олімпіаду, запросили на День відкритих дверей, що відбудеться 31 березня, поширили роздатковий матеріал.

Найбільше підлітки цінують думку ровесників, знайомих, тому учасницею профорієнтаційного виїзду була також одна з кращих студенток факультету економіки, менеджменту та логістики Марія Ілляшенко, випускниця Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму, яка поділилася зі старшокласниками досвідом навчання в інституті, розповіла про соціально-побутові умови, студентське дозвілля, можливість стажування за кордоном, високу практичну підготовку.

Цього дня вдалося завітати до Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму, гімназії імені Пантелеймона Куліша м. Борзни, Борзнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської, КЗ «Борзнянська спеціалізована школа - інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» та Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.П. Кирпоноса.

Майбутніх абітурієнтів найбільше зацікавило ліцензування спеціальності «Агрономія», можливість продовжити навчання в магістратурі, пройти стажування за кордоном, забезпечення гуртожитком.

Бажаємо випускникам успішної здачі ЗНО та запрошуємо на День відкритих дверей.

Інна Дворник, асистент кафедри аграрної економіки

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net