Профорієнтація триває

8 листопада 2018 року в м. Бахмачі відбувся ярмарок професій для випускників загальноосвітніх шкіл міста та району. Організатор заходу – Бахмацька районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості. Наш навчальний заклад представляли доцент Олександр Сидорович та асистент В’ячеслав Герасименко.

Відкриття «Ярмарки професій» здійснила провідний фахівець з профорієнтації Бахмацької РФ Чернігівської ОЦЗ Нирковська О.В., котра наголосила на важливості таких заходів для професійної орієнтації старшокласників та запросила до консультаційного пункту служби зайнятості, де всі бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців з профорієнтації.

У рамках ярмарку професій відбулась презентація вищих навчальних закладів. Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, Олександр Сидорович розповів про переваги навчання в нашому інституті і якою буде вступна кампанія 2019 року.

Зацікавила майбутніх абітурієнтів можливість взяти участь в олімпіаді та одержати додаткові бали до сертифікатів ЗНО, жвавий інтерес викликала нова спеціальність «Агрономія», можливість продовжити навчання в магістратурі, пройти стажування за кордоном. Бажаємо всім випускникам успішно здати всі ЗНО, які визначило для них Міністерство освіти та науки України та вступити на омріяну спеціальність до Ніжинського агротехнічного інституту.

Олександр Сидорович,
доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net