Профорієнтаційний діалог!

18 березня декан факультету агротехнологій та економіки Василь Кулик та завідувач кафедри менеджменту Галина Македон відвідали навчальні заклади Борзни та Борзнянського району.

Окрему увагу приділили студентам Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму, випускники якого щорічно продовжують навчання в стінах інституту. Якраз і Любов Довгаль, минулого року ще студентка технікуму, а сьогодні вже студентка інституту за спеціальністю «Агрономія» поділилася власним досвідом вступу та емоціями від навчання. Вона відмітили професійність викладачів, сучасну матеріальну базу, зручні побутові умови та практицизм у навчанні. У ході діалогу з директором технікуму Віталієм Линником намітили подальші наукові та освітні шляхи співпраці освітніх закладів.

У ході поїздки представники інституту поспілкувалися з учнями 10-х та 11-х класів Борзнянської ЗОШ І- ІІІ ступенів імені Христини Алчевської, Височанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Шаповалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Розповіли учням про особливості вступної капманії у 2021 році, наголосили на перевагах навчання в інституті, серед яких: зручність транспортного сполучення, якісний кадровий склад, потужне студентське самоврядування, спортивні секції та творчі гуртки.

Запросили випускників на підготовчі курси до складання ЗНО та до участі у Всеукраїнських олімпіадах на базі інституту.

Раді бачити вас в Ніжинському агротехнічному інституті, абітурієнти!

Василь Кулик,
декан факультету агротехнологій та економіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net