Профорієнтаційні виїзди тривають

Напередодні початку реєстрації на ЗНО викладачі інституту активно продовжують спілкуватися зі студентами. І не лише поштою, мобільним чи інтернетом. А і безпосередньо, приїздивши до школи. Так 22 грудня доцент кафедри експлуатації машин і технічного сервісу Микола Ікальчик та старший викладач кафедри транспортних технологій Ілхом Махмудов відвідали школи Куликівського району: ДПТНЗ «Куликівський професійний аграрний ліцей», Вересоцьку, Ковчинську, Куликівську та Великодівицьку школи.

Надана інформація стосувалася спеціальностей підготовки, матеріального забезпечення, практичного навчання, соціально-побутових умов, правил прийому на 2018 рік. Також наголошувалося на перевагах навчання в інституті, серед яких: зручність транспортного сполучення, якісний кадровий склад, потужна матеріально-технічна база, студентські спортивні секції, художні гуртки, військова кафедра та перспективи агропромислового виробництва на рівні області і держави.

Учні виявили зацікавленість у вступі до інституту та у навчанні на підготовчому відділенні, куди ми запрошуємо всіх, хто ще не встиг записатися.

Микола Ікальчик, доцент

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net