Профорієнтаційна весна у розпалі

Друга половина березня, не дивлячись на сніг і морози, видалась надзвичайно жаркою, зважаючи на профорієнтаційні заходи, що здійснюють викладачі інституту.

Так, 21 березня 2018 року доцент, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Сидорович відправився на зустріч із майбутніми абітурієнтами до ряду населених пунктів Борзнянського і Сосницького районів. На вістрі заходу районний центр, с.м.т. Сосниця, мала Батьківщина Олександра Довженка, де було проведено профорієнтаційні бесіди зі студентами випускних груп Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, майбутніми випускниками ОКР «Молодший спеціаліст» за фахом «Бухгалтерський облік» та «Економіка підприємств», які отримали вичерпні роз’яснення щодо вступу до Ніжинського агротехнічного інституту на основі диплому молодшого спеціаліста. Акцент під час розмови було зроблено на поглиблену практичну підготовку, потужну матеріально-технічну базу інституту, наявність і доступність соціальної інфраструктури (гуртожитки, їдальня, спортивний та тренажерний зали тощо).

Згодом відповіді на поставлені питання отримали майбутні випускники 11 класу Сосницької гімназії ім. О.Довженка. Під час бесіди сосницькі старшокласники цікавились особливостями вступу абітурієнтів на підставі ЗНО. Майбутнім абітурієнтам було надано роз’яснення про додаткові бали до вступу за рахунок відвідування підготовчих курсів, участі в олімпіаді ВНЗ, сільського та галузевого коефіцієнту. Окрім молоді Сосниці вдалось зустрітись і поспілкуватись також із старшокласниками сільських населених пунктів: Спаське, Велике Устя, Високе, Шаповалівка. Всі учні отримали роздатковий інформаційний матеріал та запрошення на День відкритих дверей, що відбудеться 31 березня 2018 року.

Олександр Сидорович, завідувач кафедри

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net