Профорієнтаційна співпраця з найбільшим загальноосвітнім закладом Ніжина

10 лютого декан факультету агротехнологій та економіки, відповідальний секретер приймальної комісії Василь Кулик та завідувач кафедри менеджменту Галина Македон відвідали Ніжинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 10.

Найбільша за чисельністю школа міста є офіційним партнером Національного університету біоресурсів і природокористування України, тому активна співпраця з його відокремленими підрозділами є цілком зрозумілою і логічною.

То ж 10 лютого зустріч розпочалася з діалогу-круглого столу між представниками інституту, адміністрацією школи в особі директора Сергія Никонця та адміністрацією Ніжинського фахового коледжу – директора Олени Литовченко та керівника відділення з довузівської підготовки Миколи Новікова. У ході бесіди було обговорено особливості вступної кампанії 2021 року, заплановано ряд заходів освітнього характеру, зокрема проведення фінансових ігор, екскурсій музейним комплексом, відкритих лекцій та майстер-класів. Важливо, що за результатами опитування випускників значна частина з них бачить свої перспективи в НУБіП України, інституті та коледжі.

Співпраця з школою має тривалий шлях, адже завідувач кафедри менеджменту Галина Македон сама є її випускницею, то ж і діалог з учнями 10-11 класів проходив у дружній атмосфері. Василь Петрович наголосив на переліку конкурсних предметів ЗНО, особливостях розрахунку конкурсного балу вступника, можливостях збільшити його за рахунок олімпіади в інституті та успішного завершення підготовчих курсів. Учні почули про переваги і особливості кожної зі спеціальностей інституту, їх затребуваність на ринку праці, активний розвиток матеріально-технічної бази інституту та активне студентське життя в спортивному, мистецькому та громадському напрямах.

То ж перший етап пройшов успішно. Далі буде…

Василь Кулик,
декан факультету агротехнологій та економіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net