ПРОФІЛАКТИКА ЗЛОЧИНІВ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

24 жовтня у рамках Місячника популяризації правових знань для студентів інституту відбувся виховний захід за темою «Профілактика злочинів у молодіжному середовищі». До обговорення були залучені студенти різних курсів усіх спеціальностей інституту, а отже, різних вікових груп. Тому планувалося, що запитання студентів стосуватимуться насамперед якихось юнацьких проблем, пов’язаних із певними непорозуміннями із законом саме їхніх однолітків, наприклад, випадки хуліганства, бійки, вживання наркотиків тощо. Принаймні такі розмови точилися перед початком заходу.

Але предметом інтересу молоді став напрям, який віддзеркалював саме фахову зацікавленість присутніх студентів.

Співрозмовники погодилися з пропозицією старшого викладача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Грабовецького О.І. підняти, так би мовити, статус учасників. Тобто сприймати і себе, і одержувану правову інформацію не лише як сьогоднішніми студентами, а як завтрашніми керівниками – підрозділів, підприємств, об’єднань…

Тому і довелося запрошеному на цю зустріч прокурору Ніжинської місцевої прокуратури Сірику І.В. і розповідати, і відповідати на запитання, використовуючи багатий досвід прокуратури у розслідуванні саме службових злочинів. Ігор Володимирович популярно проаналізував чинну нормативну базу боротьби з чиновницькими кримінальними посяганнями на стабільність держави і навів ряд цікавих прикладів.

Особливий інтерес студентів привернула, звичайно, корупційна складова службових злочинів. У ході бесіди неодноразово наголошувалося, що саме корупція є головним внутрішнім ворогом суспільства, тому що ставить під загрозу існування не лише держави, а й загалом усієї нації.

Наприкінці зустрічі спільну налаштованість присутніх на протистояння злочинам висловив лідер студентської організації інституту Андрій Калінін.

Грабовецький О.І.,
старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net