Професійна допомога бухгалтеру

26 грудня в інституті відбулася зустріч студентів факультету економіки, менеджменту та логістики з менеджером з регіонального розвитку газети «Все про бухгалтерський облік» Тетяною Пирог.

Газета «Все про бухгалтерський облік» – всеукраїнська професійна бухгалтерська газета. Виходить з 1994 року в Києві українською та російською мовами.

У рамках зустрічі студентів ознайомили з перевагами газети:

  • доступний кожному читачеві незалежно від його віку або сфери діяльності стиль написання;
  • висвітлює інформацію раніше, а це надає переваги в одержанні новин;
  • газету читають не лише бухгалтери, але й юристи, кадровики, і просто працівники, які можуть дізнатися все щодо правильності нарахування зарплат, пенсій, відпусток;
  • важливі практичні рекомендації: що і як робити в конкретній ситуації;
  • усі запитання розглядаються з використанням числових прикладів, зразками заповнення документів і обов’язково з бухгалтерськими проведеннями;
  • оновлений сайт, де можна знайти цікаву й корисну інформацію: нормативна база, професійні калькулятори, індексація зарплати;
  • можливість безкоштовної консультації;
  • курси бухгалтерського обліку, конкурси та призи тощо.

З метою залучення студентів до активної бесіди були проведені тренінги на визначення характеру, розвиток уявлення, творчого мислення, уміння працювати в групі, причини та шляхи розв'язання конфліктних ситуацій.

За активну участь у роботі студенти отримали подарунки та роздатковий матеріал газети «Все про бухгалтерський облік», яка тепер неодмінно стане корисним джерелом інформації при вивченні фахових дисциплін та написанні курсових і дипломних робіт, звітів з практик.

Інна Дворник, асистент

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net