Професійна діяльність сучасного викладача вищої школи

Уже восьмий рік поспіль під час студентських зимових канікул розпочався цикл семінарів для науково-педагогічних працівників. 24 січня відбувся перший науково-методичний практичний семінар «Професійна діяльність сучасного викладача вищої школи» для викладачів інституту та коледжу.

Розпочався він з міні-тренінгу від соціального працівника Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлії Велько на тему «Основи спілкування: як краще можна зрозуміти один одного в аспекті «викладач-студент». Даний тренінг викликав жваве обговорення та дозволив в черговий раз під новим ракурсом поглянути на роль викладача вищої школи.

У ході семінару присутні почули і обговорили широке коло питань: освіта дорослих: світовий досвід та українські реалії; роль конкурсів фахової майстерності в практичній підготовці фахівців; підвищення ефективності профорієнтаційної роботи; позааудиторна робота зі студентами: упровадження інтерактивного навчання; медіапсихологія інформаційного простору взаємодії з освітою та застосування інформаційних технологій при викладанні дисциплін.

Впевнені, що всі вони стануть міцним підґрунтям для здійснення наукової і освітньої діяльності науково-педагогічними працівниками навчального закладу та дозолять підвищити професіоналізм кожного.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net