Про фінансування технікумів та коледжів

З метою забезпечення належного державного фінансування технікумів та коледжів народним депутатом Марченком О.О. зареєстровано законопроект № 8460 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо прийняття Закону «Про фахову передвищу освіту»)».

На 19 вересня відбудеться засідання Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, де планувався розгляд цього проекту з подальшим внесенням до парламенту для голосування в першому читанні.

Але станом на сьогодні законопроект №8460 знятий з розгляду з невідомих причин.

Щоб звернути увагу законодавців на проблеми коледжів, нам всім необхідно підписати електронну петицію на сайті Верховної Ради України «Про фінансування технікумів і коледжів». Наші 25 000 голосів дадуть змогу прискорити розгляд цього законопроекту у Комітеті з питань науки і освіти, та в подальшому внести його на розгляд парламенту.

Це надважливо зробити максимально швидко. Тому передаю прохання голови Правління Асоціації ГО «Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» Булгакова В.А. Вам і колективу Вашого закладу активно долучитися до підписання петиції.

Посилання на електронну адресу петиції: «Про фінансування технікумів та коледжів»

Процедура голосування

  1. Зайдіть на сторінку з петицією за посиланням.
  2. Натисніть на кнопку: "Авторизуйтесь" і наведіть дані Вашої електронної пошти. Придумайте пароль, введіть його та запам’ятайте (він знадобиться для подальших входів).
  3. На Ваш e-mail надійде повідомлення, що Ви авторизовані. Зайдіть на сайт Президента за посиланням, яке надіслано на e-mail.
  4. Подальші дії здійснювати за вказівкою для ідентифікації особистості (Приват-24 або інші). Наприклад, натисніть «перевірити за ідентифікаційним кодом» і вкажіть Ваше прізвище, ім'я, по батькові та ідентифікаційний код (напишуть, що впродовж 2 діб Ваші дані будуть перевірені, але, як показує практика, відповідь надійде на Вашу електронну адресу години через 2-3). Натисніть на посилання в тому повідомленні й потрапите на сторінку з петиціями. Відшукайте петицію за кількістю голосів (на 10.03.2018 р. наша петиція посідає 2 місце).
  5. Праворуч буде вікно для голосування. Натисніть на нього – і Ваш голос буде зарахований.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net