Присвоєння первинних офіцерських звань випускникам військової кафедри

10 жовтня 2014 року у переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці, яка споконвіків в українців була і є захисницею козацтва та сучасних воїнів, випускникам військової кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України було присвоєно первинні військові звання. А це означає, що Українcька держава поповнилася офіцерським складом: молодими, кваліфікованими кадрами щоб наша країна залишалася вільною, єдиною і незалежною державою.

Історія традиції вручення погонів сягає далеко в віки. Започаткована вона була близько вісімнадцятого століття. Погони завжди вручалися перед строєм, як символ служіння Вітчизні на все життя. Знаки офіцерської відмінності випускникам військової кафедри були урочисто вручені військовим комісаром Ніжинсько-Куликівського об’єднаного міського військового комісаріату на центральній площі Ніжина.

Привітати молодих офіцерів прийшли очільники міста та району, викладачі військової кафедри НУБіП України, офіцери 41 територіального батальйону – випускники нашого навчального закладу, співробітники та студенти інституту й коледжу, учні випускних класів, вихованці дитячого садочка №1 та наш духовний наставник митрофорний протоієрей Сергій Чечин.

Ми впевнені, що наші офіцери будуть взірцем відданого служіння Батьківщині, зразком високих моральних якостей та офіцерської честі. Адже з маленькими зірочками на них ліг великий вантаж відповідальності за безпеку і долі людей, за збереження та відновлення славних традицій українського воїнства.

Бажаємо їм здоров’я, щастя, постійного самовдосконалення, професійного зростання, духовного збагачення і мирного блакитного неба над рідною Україною!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net