Прискорений інноваційний розвиток пріоритетних галузей

26 вересня представники інституту декан факультету інженерії та енергетики Анатолій Кушніренко, доцент кафедри агроінженерії Микола Ікальчик та завідувач кафедри менеджменту Галина Македон взяли участь у засіданні фокус-груп в рамках тематичної підгрупи «Прискорений інноваційний розвиток пріоритетних галузей» з підготовки пропозицій до проекту Стратегії розвитку області на період до 2027.

Учасниками заходу також були представники Департаменту економічного розвитку, Департаменту агропромислового розвитку, Департаменту освіти та науки Чернігівської ОДА, Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, Команди підтримки реформ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, ГО «Український інститут міжнародної політики», Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, Чернігівської обласної ради роботодавців та експерти Європейської Комісії «Спільний дослідницький центр».

Директор Агенції регіонального розвитку Сергій Хоботня у вступному слові вказав, що за результатами smart-спеціалізації одним з пріоритетних галузей області є агропереробка. Тому увага доповідачів зосередилася на саме на цьому. Основним лейтмотивом стало поєднання зусиль науки, освіти, влади і бізнесу для успішного інноваційного розвитку цієї галузі. І саме стратегічний план створення освітньо-практичного центру на базі інституту та функціонування МГО «Майбутні фермери Чернігівщини» є чудовим механізмом для реалізації запланованого.

Анатолій Кушніренко,
декан факультету інженерії та енергетики

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net