Представники бібліотеки інституту взяли участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції у Харкові

21-22 вересня у Харкові Науковою бібліотекою Харківського національного технологічного університету сільського господарства ім. П. Василенка ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта», бібліотекою Коледжу переробної та харчової промисловості була проведена всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека навчального закладу на новому етапі розвитку соціальних комунікацій».

У роботі семінару взяли участь близько 50 осіб директорів та провідних фахівців бібліотек ВНЗ І-ІV рівнів акредитації аграрного профілю України, серед яких були і представники бібліотеки Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу: завідувач бібліотеки Гордіна Наталія та бібліотекар І категорії Скальницька Ірина.

Було розглянуто комплекс проблем, пов’язаних зі стратегією формування єдиного галузевого інформаційного ресурсу з питань АПК та агроосвіти: 

  • Провайдинг інноваційної діяльності в бібліотеках ВНЗ
  • Впровадження інформаційно-комунікативних технологій в практику роботи бібліотек
  • Створення власних електронних ресурсів як новий етап розвитку бібліотек ВНЗ
  • Актуальні питання інформаційно-бібліотечного супроводу освіти та науки у ВНЗ
  • Нові форми культурно-просвітницької діяльності

У процесі обговорення питань учасники конференції розробили ряд рекомендацій: 

  • спрямувати зусилля аграрних бібліотек на формування інтегрованого галузевого інформаційного ресурсу;
  • удосконалити роботу зі створення вторинних інформаційних ресурсів аграрної галузі;
  • активізувати кооперативну діяльність аграрних бібліотек у підготовці й використані бібліографічної, реферативної та аналітичної продукції.

В рамках конференції учасники мали змогу ознайомитись з роботою Наукової бібліотеки ХНТУСГ, бібліотеки Коледжу переробної і харчової промисловості ХНТУСГ, а також побувати з екскурсією в Навчально-бібліотечному комплексі університету імені Ярослава Мудрого.

На завершення представники бібліотеки Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу отримали сертифікати учасника конференції, а також колектив бібліотеки отримав подяку від ДУ «НМЦ Агроосвіта» за високий рівень професійної компетентності, опанування інноваційними методами і технологіями надання фахових бібліотечних послуг.

Наталія Гордіна,завідувач бібліотеки

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net