Правові аспекти вживання алкоголю та тютюнопаління

17 жовтня в інституті в рамках Місячника популяризації правових знань серед студентів інституту відбувся виховний захід «Правові аспекти вживання алкоголю та тютюнопаління». Участь у ньому взяли представники різних академічних груп навчального закладу.

З перших хвилин спільної розмови присутні дійшли згоди стосовно того, що обговорювана тема є не лише актуальною, а буквально пекучою для суспільства, особливо, якщо розглядати її через призму молодіжної проблематики, насамперед студентської.

Від імені оргкомітету Місячника викладач правознавства Грабовецький О.І. анонсував плани адміністрації інституту на активізацію сприяння здоровому способу життя у студентському і викладацькому колективах, окреслив нормативно-правову базу протидії поширенню зловживання алкоголю і тютюну. Гостро наголошувалося на власній ролі кожної молодої особи у свідомому формуванні її поведінкового потенціалу у сфері обігу тютюну і алкоголю.

Живе зацікавлення викликало питання розв’язання спірних ситуацій при визначенні міри відповідальності за конкретне правопорушення.

Учасники бесіди висловили готовність гідно зустріти 15 листопада цього року – Міжнародний день некуріння.

Оргкомітет Місячника

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net