Правове поле першокурсника

3 жовтня в рамках місячника правового виховання студенти першого курсу взяли участь у роботі усного журналу "Правове поле першокурсника".

Олександр Грабовецький розповів про головні документи, що регламентують права та обов'язки громадянина України, коротко зупинився на місці інституту в мережі навчальних закладах України та закцентував увагу присутніх на основних поняттях Законів України "Про вищу освіту" та "Про освіту".

Про статус нашого інституту як відокремленого підрозділу НУБіП України та документи, що його регламентують (Статут НУБіП України та Положення про ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут") проінформував студентів Ігор Кубрак, провідний юрисконсульт.

Ірина Демчук зупинилася на організації освітнього процесу, розповіла про графік освітнього процесу і особливості його формування, Правила внутрішнього розпорядку інституту та права і обов'язки студентів як учасників освітнього процесу.

Голова Студентської ради інституту Андрій Калінін розповів першокурсникам про роботу студентського самоврядування, його роль у житті інституту та запросив всіх присутніх залучатися до роботи студентської самоврядності.

На необхідності дотримуватися норм пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, охорони здоров'я, правил поведінки в громадських місцях, бережливо ставитися до власного майна та майна інституту наголосила начальник відділу охорони праці Козаченко Ганна.

Нагадуємо, що детальніше ознайомитися з нормативною базою, що регламентує діяльність навчального закладу, можна на сайті інституту в розділі "Правові засади діяльності".

Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net