Правове поле першокурсника

19 жовтня в рамках місячника правового виховання в інституті була організована виховна година «Правове поле першокурсника».

У ході зустрічі, що проходила у формі усного журналу, студентам були висвітлені наступні питання: національне право як регулятор освітньої сфери; нормативна база діяльності Ніжинського агротехнічного інституту; регламентація навчального процесу в інституті; інструкційне забезпечення навчального процесу.

Доповідачі черговий раз наголосили на правах та обов’язках студента в навчальному закладі і в гуртожитку, правових нормах діяльності студентського самоврядування та повноваженні їх органів, організації начального процесу та забезпеченні охорони праці в інституті. Під час зустрічі першокурсники задавали питання, які в першу чергу стосувалися умов успішної здачі підсумкової сесії, яка для них стане першою в їх житті.

Нагадуємо, що детальніше ознайомитися з нормативною базою, що регламентує діяльність навчального закладу, можна на сайті інституту в розділі «Правові засади діяльності».

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net