Посвята в студенти НУБіП України

1 вересня студенти та керівництво інституту вже традиційно взяли участь у святкуванні Дня знань в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, який вже у 120-й раз відкриває двері перед юнаками та дівчатами.

Делегація від інституту виконувала почесну місію – посвяту до лав студентів НУБіП України. Директор інституту Василь Лукач під звуки студентського гімну «Gaudeamus igitur» посвятив до лав студентів першокурсників інституту Артура Акопяна та Катерину Повисшу.

Свої вітання учасникам святкового дійства адресували імениті гості: голова Верховної Ради України двох скликань Олександр Мороз, заступниця міністра аграрної політики та продовольства України, випускниця НУБіП Ольга Трофимцева, народний депутат комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних, член наглядової ради НУБіП Вадим Івченко, голова наглядової ради університету, голова комітету з питань екологічної політики, природокористування Микола Томенко та голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

Чудові виступи колективів та виконавців дозволили в повній мірі відчути настрій свята та набратися натхнення перед початком занять. А віншував же це дійство під назвою «День знань у НУБіП» традиційний «Голосіївський вальс» То ж вперед до знань, першокурсники!

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net