Поєднання теорії і практики – запорука високих навчальних досягнень студентів

14 листопада в рамках вивчення дисципліни «Фінанси, гроші і кредит» відбулася екскурсія студентів груп БА 171 та БО 171 до АТ Ощадбанк.

Наталія Литвиненко, заступник керуючого центральним відділенням Ощадбанку міста, ознайомила студентів із особливостями роботи банку, його роллю в розвитку національної економіки, переліком послуг, що надаються клієнтам, зокрема: валютно-обмінні операції, поточні рахунки, індивідуальні сейфи, казначейські зобовʼязання.

Звернула увагу на можливості «Ощад 24/7» — одного з найбільших в Україні інтернет-банкінгів та платіжних систем, що працює з 2012 року. Це дозволяє отримати доступ та керувати платіжними картами клієнта в режимі реального часу. Сервіс безконтактної оплати зручний для людей, які ведуть активний спосіб життя та знаходяться в постійному русі.

У ході екскурсії студенти мали змогу побачити сферу діяльності кожного відділу: роботи з фізичними та юридичними особами, VIP-клієнтами, інкасаційної служби та ін. Дізналися про надійний і зручний засіб збереження особистих грошових і матеріальних цінностей – індивідуальний сейф. Отримали інформацію про розмір відсотків за кредитами й депозитами, здійснення переказів коштів у національній та іноземній валюті, особливості операції інкасо, значення банківської маржі, можливості оплати спортивними смарт-годинниками, бонусні програми.

Актуальними питаннями для студентів були можливість проходження практики та працевлаштування в майбутньому відповідно до спеціальності. На всі питання було отримано вичерпні та позитивні відповіді.

Дякуємо за цікаву і змістовну зустріч!

Інна Дворник,
завідувач кафедри аграрної економіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net