Подорож у дитинство

Усі ми в душі діти, тому студенти факультету економіки, менеджменту та логістики 12 жовтня під час виховної години відвідали фабрику м’якої іграшки «ПП Копиця» – одне з провідних підприємств міста Ніжина.

У ході екскурсії студенти ознайомилися з усіма етапами виробництва м’якої іграшки: від створення проекту і макету до кінцевого пошиття і створення етикетки. Також дізналися про історію створення компанії, засновники якої очолюють благодійний фонд «Копиця», що традиційно є організатором і меценатом культурних, виховних заходів міста.

Нині колектив фабрики нараховує 60 осіб. На підприємстві щомісяця виготовляються 4500 різноманітних іграшок, продукція користується попитом не тільки по всій Україні, а й за кордоном. В асортименті підприємства близько 600 найменувань. У роботі фабрики використовують як професійні вишивальні машини, так і ручну працю. М’які іграшки проходять сертифікацію продукції відповідності з європейськими нормами ГОСТу.

Асортимент продукції вражає своє сучасністю. Загалом за тиждень розробляють 1-2 іграшки, за місяць – щонайменше 5. Технологи-дизайнери, щоб бути в курсі «іграшкової моди», відслідковують новинки галузі, постійно дивляться мультики, читають дитячі книжки.

І коли дивишся на всіх цих м’яких, вухатих і вусатих, то вже не можеш думати про цифри і стримувати свої емоції, а просто по-дитячому радієш.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net