«Писанкові візерунки»

5 квітня у Чистий Четвер напередодні Великодня в читальному залі інституту відбувся майстер-клас по писанкарству під керівництвом ніжинської художниці Наталії Ямчинської. Студенти і співробітники інституту дізнались як правильно виготовити писанку, що таке писачок і для чого потрібен віск, яким символізмом володіють класичні орнаменти і які традиції розпису існують у різних регіонах України.

 

 

Кожен, хто відвідав майстер-клас, отримав усе необхідне для роботи. Молода, проте досвідчена майстриня розповіла про процес виготовлення традиційної української писанки, проілюструвала всі етапи роботи, допомагала порадами і підбадьорювала учасників.

 

  

Хоча багато хто пробував себе у цій справі вперше і всі були дуже самокритичні, кожна робота виявилась яскравою і унікальною. Кожна писанка говорила мовою її автора, створювала святковий настрій і просто дарувала позитивні емоції. Чудово, що ми, сучасні українці, не просто пам’ятаємо традиції свого народу, а переносимо їх у сьогоднішній день і робимо частиною свого життя.

  

Хотілося б подякувати Наталії Ямчинській за чудовий урок і гарний настрій, Ігорю Волосянкіну – за прекрасні фото, а всім учасникам заходу – за веселу й теплу атмосферу, яку ми разом змогли створити.

  

Наталія Гордіна, завідувач бібліотеки

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net