Підсумки Студентського Зльоту

Насичена програма трьох днів ХІХ Зльоту студентських лідерів аграрної освіти вичерпана. Час підвести підсумки.

25 травня відбулися засідання дискусійних клубів з актуальних питань. Наші студенти стали їх активними учасниками, зокрема: «Студентське самоврядування: стратегія розвитку, досягнення, проблеми та перспективи» (Андрій Калінін); «Сучасний погляд на актуальні питання аграрної інженерії» (Марія Донченко), «Інноваційні засади інвестиційного, фінансового, облікового та інформаційного забезпечення економіки та менеджменту» (Олена Хілько) та «Що стимулює студентів до навчання. Мотивації університетів Німеччини і України» (Каріна Валієва).

За активну участь у роботі круглого столу та обговоренні питань студентського самоврядування було відзначено подякою було відзначено голову Студентської ради інституту Андрія Калініна а Валієва Каріна отримала на згадку книгу НУБіП.

Цього ж дня відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних вишів України, де було підбито підсумки роботи за 2016/2017 навчальний рік і окреслено завдання на перший семестр наступного, а також обрано новий склад керівництво ОРСС, до якого ввійшов і наш студентський лідер.

Надзвичайно важливо і корисно, що гостями Зльоту були представники Гумбольдського університету з Берліна, яких вельми цікавить питання студентського самоврядування в Україні. Завершився день концертною програмою від народного артиста України Богдана Бенюка «Мій рідний край, моя земля» та екскурсією по столиці «Як тебе не любити, Києве мій!».

26 травня день розпочався фіналом аграрно-політичних дебатів, під час яких студенти відстоювали і доводили свою точку зору стосовно відміни спеціального режиму оподаткування для сільськогосподарських виробників (4 група), використання ГМО у продуктах харчування та кормах, підтримка фермерських господарств і скорочення впливу агрохолдингів. По закінченню дебатів всі учасники Зльоту мали унікальну можливість задати хвилюючі їх питання Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману.

І фіналом стала програма Дня Університету, де вже наші студенти з’єдналися з делегацією рідного інституту та ділилися своїми незабутніми враженнями від неймовірно активної, корисної і цікавої програми ХІХ Зльоту.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net