Перший прийом магістрів розпочато

6 липня стартував прийом документів для здобуття освітнього рівня «Магістр». Цього року інститут вперше здійснюватиме набір магістрів за трьома спеціальностями: «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та «Облік і оподаткування».

Хоча прийом документів триватиме майже місяць, та вже першого дня, буквально в першу годину роботи приймальної комісії знайшлися бажаючі подати документи.

Саме цим «першим магістрам» відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Сидорович вручив пам’ятні подарунки. А ми поспілкувалися з випускницями факультету економіки, менеджменту та логістики, а нині абітурієнтами Іриною Калюжною та Тетяною Пазич.

- Чому саме облік і оподаткування, і чому Ніжинський агротехнічний інститут?

- Ми вже маємо базову освіту менеджера, та проходячи практику зрозуміли, що знання з обліку теж є потрібними в роботі керівника. А також хочеться продовжити навчання в інституті, що за 4 роки вже став рідним.

- Прийом документів триватиме місяць. Ви принесли документи в перші хвилини роботи приймальної комісії, чому?

- Це вже певна традиція, звикли першими йти на екзамен, бачу в цьому певний символ удачі, до того ж якось так спокійніше себе почуватиму, коли діло зроблене.

- Які здобутки маєте за період навчання в бакалавратурі?

- Під час навчання почали цікавитися науковою роботою, брали участь у роботі всеукраїнських і міжнародних конференцій, круглих столів, хоча раніш і не думали, що наука – це так цікаво.

- І на останок. Де ви бачите себе через пару років, про що мрієте?

- Ірина планує працювати менеджером в аграрному секторі, зокрема зосередитися на роботі з клієнтами, а Тетяну цікавить сектор продаж. Крім того, як і будь яка дівчина мріють про щасливе сімейне життя.

То ж всі, хто планують навчатися за магістерськими програмами ми чекаємо на вас з 9.00 до 18.00 у будні та з 9.00 до 14.00 у вихідні.

А для абітурієнтів на ОС «Бакалавр» інформуємо про діяльність Консультаційного центру приймальної комісії, де студенти та викладачі допоможуть вам у створення електронного кабінету та роз’яснять правила прийому.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net