Перша вчена рада: завдання колективу на новий навчальний рік

30 серпня в інституті відбулося перше розширене засідання вченої ради. Основним питанням стали завдання колективу на новий навчальний рік в ході виконання програми «Голосіївська ініціатива-2020».

Вчора розширене засідання Вченої ради відбулося в базовому Національному університеті біоресурсів і природокористування України, де було визначено новий освітній курс університету, в тому числі і його структурних підрозділів. Зокрема зростає їх автономія та автономія їх структурних підрозділів, кожного викладача.

Директор інституту Василь Лукач у своїй доповіді наголосив, що у добу технологічних проривів і викладач, і студент мають бути готові постійно оновлювати свої знання. Саме особистість – студент та викладач (кафедра) стали ключовими елементами сучасного ВНЗ. Ми маємо підтримувати індивідуальність кожного студента, навчати його підприємливості і самостійності. Звичайно для цього рівень підготовки самого викладача має бути достатньо високим.

В обговоренні участь взяли декани факультетів Наталія Царук та Володимир Василюк, завідувач кафедри електрифікованих технологій в аграрному виробництві Анатолій Кушніренко та професор цієї кафедри Валерій Макаренко.

Серед головного: необхідність акредитації спеціальностей, ліцензування нових, зокрема «Агрономія», реструктуризація кафедр, активізація міжнародної діяльності, розпочати підготовку іноземців. У кадровій політиці – продовжити підготовку власних випускників до роботи і викладацької діяльності. Серед завдань також створення науково-практичного центру для підготовки і атестації кадрів по робітничим спеціальностям – як можливість поповнення спецфонду. Адже співпраця освіти, науки і бізнесу має бути націлена на підвищення якості підготовки фахівця, науково-інноваційну діяльність, розвиток міжнародних зв’язків та як результат поповнення спецфонду.

Наступне питання – готовність до нового навчально року, про яку доповідав заступник директора з адміністративно-господарської діяльності Андрій Івановський. Уже закінчено ремонт центрального холу, триває реконструкція окремих лабораторій, Тому виключно важлива спвпраця господарської частини і кафедри – для розроблення і реалізації спільних наукових проектів. Також до благоустрою території необхідно долучитися Студентській раді, оскільки їх думка в цьому питанні є основоположною. Також маємо розробити потужний проект по енергозбереження для забезпечення економії по енергоносіям.

Про підсумки роботи приймальної комісії членам вченої ради доповів відповідальний секретар Олександр Сидорович. В умовах непростих вступної кампанії 2017 року здійснено перший набір магістрів, майже в повному обсязі виконано ліцензійні вимоги. А відкриття нових спеціальностей є необхідним задля утримання і нарощення контингенту студентів.

Він наголосив, що вступна кампанія – це безперервний процес, кульмінація якого припадає на два літні місяці. Тому необхідно вже з 1 вересня профорієнтаційний центр має надати чіткий план роботи. Необхідно налагодити точкову профорієнтацію зі школами та коледжами, активніше співпрацювати з регіональними ЗМІ. Адже у той час як відвідуваність і інформативність сайту є високою потрібно активізувати роботу власної газети. Проводити більше спільних зі школами спортивних, художніх, пізнавальних заходів.

Вченим секретарем Іриною Демчук представлено звіт вченої ради за звітний рік та план роботи вченої ради на новий навчальний рік.

На Вченій раді було представлено науково-педагогічних працівників, що поповнили колектив інституту, кадрові зміни. Також відбулося таємне голосування на заміщення вакантних посад за конкурсом.

Усіх членів вченої ради ознайомили з програмою свята Дня знань та урочистої посвяти першокурсників, що розпочнеться 31 серпня о 10.00 перед центральним корпусом.

«Мислити – Думати – Творити!» – процитував директор інституту заключні слова ректора НУБіП Укараїни Станіслава Ніколаєнка – то ж реалізовуємо!

Галина Македон, провідний фахівець

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net