Перемоги на спартакіаді «Здоров'я»

13 та 14 червня у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської спартакіади «Здоров’я» серед науково-педагогічних працівників аграрних вищих навчальних закладів з міні-футболу та бадмінтону.

13 та 14 червня у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської спартакіади «Здоров’я» серед науково-педагогічних працівників аграрних вищих навчальних закладів з міні-футболу та бадмінтону. Збірна команда викладачів інституту за результатами змагань з міні-футболу посіла 2 місце.

Команду інституту представляли: декан факультету інженерії та енергетики Володимир Василюк, завідувач кафедри життєдіяльності людини Олександр Заболотній, начальник відділу ТЗН, інформатизації та дистанційної освіти Анатолій Заверткін, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Віктор Литовченко, асистент кафедри життєдіяльності людини Сергій Паливода, викладач кафедри життєдіяльності людини Володимир Сахно та викладачі коледжу Юрій Булавенко, Павло Марущак та Світлана Чередник.

Вітаємо учасників спартакіади і бажаємо подальших спортивних здобутків та звершень!

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net