Патріотичне виховання молоді

Цими вихідними – 30 вересня і 1 жовтня – студенти інституту стали учасниками навчань з тактичної медицини та тактики. Цільовою аудиторією стали не лише слухачі кафедри військової підготовки інституту, а і всі бажаючі юнаки і дівчата.

Інструкторами виступили досвідчені бійці та медики, які не просто пройшли війну, а побували в найгарячіших точках Донбасу. Вони пройшли війну і об’єдналися задля добрих справ. Колишній бійці добробатів та Збройних Силу України, які нині представляють Спілку ветеранів війни з Росією, спільно з активістами формації «С14» навчають молодь поводженню у стресових ситуаціях.

Тактика ведення бою, евакуація поранених із зони бойових дій, надання першої медичної допомоги, робота бойових груп у приміщенні та на відкритій місцевості, стрес-тести новобранців і на завершення закріплення знань на практиці.

Свою програму організатори заходу розрахували на два дні. Перший – теоретична частина, яку також поділили на дві частини: навчання в класах та на природі, що проходила на базі військового кабінету інституту.

Практична частину вишколу інструктори також поділили на кілька частин. Ніжинську молодь навчали основам поводження зі зброєю, тактичному переміщенню та роботи в групах – в так званій «червоній» і «жовтій» зонах. Особливу увагу присвятили наданню першої медичної допомоги та евакуації поранених із поля бою. Закріпили навички на пейнтбольному майданчику, евакуйовуючи умовних поранених до медичного транспорту, і, відпрацьовуючи тактичне переміщення реальної бойової одиниці в умовах обстрілу.

Адже основна мета – патріотичне виховання молоді і готовність захистити себе і свою Батьківщину.

Ігор Овчаренко,
завідувач кафедри військової підготовки

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net