Партнерство з Прилуцьким районом

27 грудня, напередодні новорічних свят, викладачі інституту вирушили з профорієнтаційними виїздами до традиційний наших партнерів – шкіл Прилуцького району. Доцент кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту Зоряна Овчарик та доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін Любов Дяченко не лише привітали старшокласників, а і розповіли, що змінилося в нашому інституті і яким буде вступна кампанія 2018 року.

Цього дня вдалося завітати до Прилуцьких гiмназiй № 1 та 5, Прилуцьких ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, 10 та 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, Ладанської гімназії та Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Зацікавило майбутніх абітурієнтів ліцензування нової спеціальності – «Агрономія», можливість продовжити навчання в магістратурі, пройти стажування за кордоном, практична підготовка, соціально-побутові умови, студентське дозвілля. Приємно, що в інституті вчиться багато їхніх друзів, тому багато старшокласників знають про студентське життя в Ніжинському агротехнічному, а дехто навіть бував у нас.

То ж традиційно бажаємо всім випускникам успішно здати всі ЗНО, які визначило для них Міністерство та вступити на омріяну спеціальність.

Зоряна Овчарик, доцент

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net