Осінній бал – прем’єра вдалася

17 листопада з нагоди Міжнародного дня студентів в інституті пройшов перший благодійний Осінній бал. Цікава ідея Студентської ради знайшла своє успішне втілення саме в цей святковий день.

Основним музичним гостем став гурт «Бряц-бенд», що завітав до Ніжина вдруге, спеціально на запрошення організаторів. То ж на всіх учасників чекав феєричний живий музичний супровід: від класики до світових хітів, адже все-таки наш бал студентський.

Усіх присутніх з «професійним» святом привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук. Також слова вітань линули від наших гостей: голови Ніжинської районної ради Олега Бузуна та засновників благодійного фонду «Копиця» Анатолія та Наталії Копиць.

Звичайно бал, традиційно, розпочався вальсом, було танго, були і сольні виступи чарівних солістів, дует скрипалів у складі вчителів Ніжинської дитячої музичної школи. А також фуршет, розіграш подарунків, обрання Короля і Королеви Осіннього балу. Цей момент став особливо ніжним і вражаючим. Обрати було настільки складно, що організатори вирішили обрати одразу дві пари: два покоління (молода пара і сивочоле подружжя) переплелися в цьому нагородженні – і це не могло не вразити.

Відмінний настрій, молодіжний запал та неймовірна енергетика – все це разом зробило цей вечір незабутнім для всіх його учасників. То ж впевнені, що дана традиція з кожним роком лише набиратиме і набиратиме обертів.

Ми висловлюємо вдячність нашим спонсорам: адміністрації та профспілковому комітету інституту, Ніжинській районній державній адміністрації, Ніжинській районній ради, Виконавчому комітету Ніжинської міської ради, Благодійному фонду «Копиця» та кафе «Таверна de Nino». А зібрані кошти, а це близько чотирьох тисяч гривень, студенти направлять на допомогу малозабезпеченим сім’ям Ніжина та Ніжинського району.

Галина Македон, старший викладач
Фото: Ігор Волосянкін, Ярослав Зінченко, Костянтин Москаленко

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net