Онлайн засідання стипендіальної комісії факультету агротехнологій та економіки

17 вересня відбулося онлайн-засідання стипендіальної комісії факультету агротехнологій та економіки щодо призначення стипендії студентам груп нового набору на І семестр 2020-2021 н.р.

Члени стипендіальної комісії розглянули рейтинг студентів спеціальностей «Облік і оподаткування», «Агрономія», «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», «Транспортні технології» та затвердили список стипендіатів відповідного до встановлених лімітів. Участь у засідання взяли і куратори груп нового набору.

Декан факультету агротехнологій та економіки Василь Кулик ознайомив присутніх із порядком нарахування академічної та стипендії у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут». Заступник головного бухгалтера Олеся Мартинова розповіла кураторам про процедуру оформлення банківських карток для виплати стипендії.

Відповідальна за облік осіб, що отримують соціальну стипендію Ольга Безпала наголосила на необхідності уточнення наявності осіб, що мають право на отримання соціальної стипендії кураторами в групах нового набору. З переліком даних категорій можна ознайомитися н сайті інституту.

Василь Кулик,
декан факультету агротехнологій та економіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net