Олександр Тишина – призер Всеукраїнської олімпіади

17-19 травня на базі Львівського національного аграрного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК».

Честь інституту відстоювали студенти 4 курсу факультету інженерії та енергетики Володимир Бирин та Олександр Тишина. Науковим керівником і наставником хлопців був завідувач кафедри електрифікованих технологій в аграрному виробництві Анатолій Кушніренко.

Участь в олімпіаді взяли понад 80 студентів з 12 вишів України. Протягом двох днів учасники демонстрували свої теоретичні знання і практичні уміння з питань енергетичного забезпечення виробництва, використання нетрадиційних джерел енергії та впровадження енергозберігаючих заходів.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань Олександр Тишина здобув переможне третє місце. Нагороди учасникам олімпіади вручив декан факультету механіки та енергетики Львівського національного університету Степан Ковалишин.

Також для учасників і гостей олімпіади організатори провели екскурсійну програму туристичним Львовом.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net