ОБМІН ДОСВІДОМ – СКЛАДОВА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ

Досвіду не буває багато, для успіху потрібно постійно збільшувати і оновлювати уміння і навички, з цією метою 27 березня викладачі інституту на чолі з деканом Анатолієм Кушніренком відвідали Барський коледж транспорту та будівництва, що у Вінницькій області.

Коледж готує фахівців за шістьма спеціальностями: «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання», «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів», «Землевпорядкування», «Організація перевезень і управління на автотранспорті», «Організація та регулювання дорожнього руху».

Приємні враження почалися біля входу, де розміщений постамент Запорожця 965 і охайна територія перед коледжем. Господарі гостинно зустріли і із задоволенням ділилися досвідом та досягненнями. Цікава екскурсія та майстер-клас у сфері авто-електроніки від директора Кібітлевського Йосипа Едуардовича та заступника Василя Григорука.

Приємно здивувала матеріально-технічна база. Основна задача колективу коледжу навчати студентів на сучасній техніці, створення та оновлення лабораторних місць із сучасним обладнанням є пріоритетним завданням кожного. Для наглядного прикладу, кращого сприйняття інформації та зосереджені уваги при вивченні матеріалу постійно створюються рухомі макети та розрізи. Для проходження практики створена потужна база: діє студентська станція технічного обслуговування, лабораторія лакофарбових матеріалів, технологічне відділення та інші лабораторії з профільних предметів.

Поряд з навчанням колективом уміло поєднує спортивне, культурне та духовне виховання студентів, основане на твердженні, що патріотизм – найвищий показник моральності людини.

асистент кафедри експлуатації машин та обладнання,
Андрій Дворник

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net