НУБіП України відсвяткував своє 120-річчя

25 травня наш Університет відсвяткував своє 120-річчя і вже традиційно колектив інституту на чолі з директором Василем Лукачем став учасником цього потужного дійства – свята «Університету–120!».

Гостей свята вітав ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко, який з гордістю відзначив ту високу оцінку, яку дали колективу керівництво держави, уряду і особисто Президент України та увагу з боку міжнародної спільноти: майже 100 гостей з 24 країн світу приїхали на святкування. За свою 120-річну історію НУБіП випустив майже 200 тисяч фахівців, які прославили свою alma mater по всьому світу. І зараз, незважаючи на складну фінансову і економічну ситуацію в країні, виш впевнено розвивається. За допомогою уряду і меценатів відновлено 3-й корпус, переобладнуються аудиторії і лабораторії. Студентство продемонструвало чудові знання на фінальних етапах Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсах наукових робіт. Вчені університету відзначені Преміями Президента України і Кабінету Міністрів.

 

Почесними гостями свята були керівник Апарату Адміністрації глави держави Олексій Дніпров, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, голова Аграрної партії Віталій Скоцик, політик Олександр Мороз, депутат Київської міської ради Вадим Іванченко, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

 

Вітання Президента України Петра Порошенка зачитав керівник Апарату Адміністрації глави держави Олексій Дніпров. З нагоди свята Президент України підписав указ про відзначення державними нагородами провідних вчених університету.

Від села, кадри для якого готує НУБіП, залежить доля всієї України, зазначив віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко. Село у сьогоднішніх реаліях – це і експорт, і економіка, і суспільство. Тому уряд підтримував і надалі підтримуватиме університет, адже бачить, що сьогодні він входить до десятки кращих в Україні і темпів не знижає. Голова Аграрної партії Віталій Скоцик зауважив: ось вже 30 років його життя тісно пов’язане з НУБіП, який він сьогодні вітає з ювілеєм.

 

Над усіма, хто має стосунок до нашого вишу, є голосіївське благословення, зазначив ще один його випускник – знаний політик Олександр Мороз. І вони працюють там, де вирішується майбутнє держави. Недарма ж за час незалежності України до її парламенту обирались більше 90 випускників університету.

 

 

 

Експозицію інституту відвідало і керівництво університету на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнком. І звичайно свято не могло обійтися без фірмової продукції, запашного короваю та найщиріших вітань від студентів.

 

    

 

   

 

Ми пишаємося тим, що вже майже чверть століття наш інститут входить до дружньої університетської родини. Тож бажаємо всьому колективу університету подальшої продуктивної праці, невичерпної енергії, бадьорості духу та нових звершень.

З ювілеєм, наш рідний Університет! Процвітання на многії і благії літа!

Ірина Демчук,
 в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net