Ніжинська Фея гіркого мигдалю

Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського вже давно зарекомендував себе оазою мистецького життя Ніжина. Тому і напередодні Міжнародного жіночого свята Профспілковим комітетом було зроблено чарівний подарунок своїм співробітницям – перегляд вистави «Фея гіркого мигдалю». Приємно, що дана прем’єра є справді знаковою, адже в її основі однойменний твір Івана Кочерги – українського драматурга, який народився 1881 року в Носівці. Як не прикро, для більшості з нас його ім’я було незвіданим до цього часу.

Але, як в оригіналі, так і в сьогоднішній комедії ніжинських театралів сюжет розгортається в нашому Ніжині – багатонаціональному, багатоконфесійному, такому історично і духовно багатому.

Неперевершена акторська гра змогла не лише підняти настрій, а і задуматися над сьогоденням своєї малої Батьківщини, над роллю кожного з нас в його сьогоденні і майбутньому. А ліричні «Цвіте терен», «Гей соколи»…, як то кажуть змогли зробити так, щоб «душа розгорнулася і не змогла згорнутися знов».

Тому свято вдалося і привітання вийшло на славу.

З наступаючим святом жінок і весни!

Анатолій Заверткін, 
голова профспілки інситуту

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net