Нескорені духом: урок для всіх нас

4 жовтня в стінах інституту відбулась прем’єра документальної кінострічки «Нескорені духом». Головними героями стали жителі Чернігівщини, які мають особливі потреби. Презентував фільм його співавтор, директор обласного молодіжного центру Чернігова Вадим Антошин.

До цього фільм демонстрували лише в Чернігові на День Незалежності, але після того один з героїв Тарас Тарасенко написав одноіменний саундтрек. Тобто це була прем’єра вже цієї остаточної версії.

Спільними зусиллями в Чернігові створено цю документальну стрічку. Долі та життєві позиції героїв викликають захоплення і повагу. Вони можуть те, чого здорові люди зробити не в силах. «Хто ж такі люди з обмеженими можливостями? Мабуть, ми. Подивіться на те, що роблять ці люди: без рук плавають, керують літаком, грають на музичних інструментах», — зазначає Вадим Антошин. Над фільмом працювала ціла група людей і ні в технічній, ні в матеріальній допомозі ніхто не відмовляв.

Автори хочуть запустити стрічку в прокат, отримані від продажу квитків гроші підуть на потреби людей з інвалідністю. Так студенти інституту вже зібрали кошти для героїні Ніжина Оксани, а колектив інституту виявив ініціативу перерахувати одноденну заробітну плату для цих потреб.

На заході були присутні народний герой України, волонтер, капелан, обласний благочинний Чернігівської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, настоятель кафедрального храму Всіх Святих Отець Сергій та відомий фотодокументаліст, волонтер і журналіст Ігор Волосянкін. Зал аплодував героям фільму стоячи. Директор інституту Василь Лукач висловив щиру вдячність всій команді фільму та закликав студентів ніколи не опускати руки. Пам’ятаймо «Надія є, була і буде!»

 

Галина Македон, старший викладач

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net