Непереможна Україна. Сила в єдності

Національний університет біоресурсів і природокористування України відзначатиме ювілейну дату – 125-річчя від дня заснування.

Не можуть стояти осторонь і відокремлені підрозділи університету. До відзначення цієї поважної дати долучився і Відокремлений структурний підрозділ «Немішаєвський фаховий коледж НУБіП України», у якому 14 травня відбувся І Всеукраїнський різножанровий фестиваль творчості «Непереможна Україна».

Делегація нашого інституту у складі директора Василя Лукача, в.о. завідувача кафедри агроінженерії Миколи Ікальчика, в.о. завідувача кафедри природничо-математичних та загальноінженерних дисциплін Тетяни Кресан, старшого викладача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольги Безпалої також долучилася до цього гарного дійства.

Організація та проведення освітньо-профорієнтаційних івент-заходів такого рівня є важливою складовою для формування морального духу нації, віри у світле майбутнє. Усім зрозуміло, що подібні заходи можливі завдяки мужності і героїзму бійців Збройних сил України.

Участь поважних гостей, виступи творчих колективів засвідчили високий рівень організації фестивалю. За святковими облаштунками відчувалася постійна і невтомна робота викладачів та студентів, згуртованість колективу. Немішаєвці, як ніхто інший знають, що таке «незламність», адже сліди від куль на вікнах і сьогодні не дають забути про ті страшні дні ворожої окупації...

Дякуємо за запрошення! Бажаємо керівництву, колективам студентства і викладачів ВСП «Немішаєвський фаховий коледж НУБіП України» подальших успіхів, невпинного розвитку і натхнення.

Мирного Вам неба і перемог!

Тетяна Кресан, в.о. завідувача кафедри природничо-
математичних та загальноінженерних дисциплін
Ольга БЕЗПАЛА, старший викладач кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net