Наукова лабораторія: успішний старт

24 червня в інституті відбулося урочисте відкриття навчально-науково-практичної лабораторії луб’яних та олійних культур.

Дана лабораторія є спільним бізнесово-науковим проектом з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Інститутом луб’яних культур НААН України та Асоціацією «Українська технічна конопля».

Участь у відкритті взяли голова Наглядової ради НУБіП України, голова комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України Микола Томенко, директор Інституту луб’яних культур Ігор Маринченко, директор ТОВ «Авекона» Володимир Якимчук, начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко, голова Ніжинської районної державної адміністрації В'ячеслав Івашин, Ніжинський міський голова Анатолій Лінник, науковці, викладачі та випускники.

Презентувала лабораторію її завідувач Ірина Лайко. За допомогою встановленого хроматографа в лабораторії буде здійснюватися детальний аналіз складу коноплі, зокрема вмісту наркотичних речовин. Адже глобальна мета лабораторії – вирощувати і реалізовувати лікувальну коноплю.

Дана лабораторія – чудовий майданчик для обміну науковим досвідом між спеціалістами з вирощування коноплі по всій Україні. На завершення голова наглядової ради Микола Томенко взяв участь у посадці зелених насаджень на території інституту.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net