Наукова і міжнародна співпраця

Інститут відповідно до визначених пріоритетів розвитку активно працює над нарощуванням наукових і міжнародних контактів в тому числі над впровадженням проектів на науково-дослідному господарстві.

Одним з таких є новий проект по вирощуванню селекційних сортів квасолі спільно з ТОВ «UKRAVIT». Фірма виробляє високоякісну інноваційну продукцію та реалізовує ефективні системи захисту посівів. Екологічна та соціальна відповідальний є головними пріоритетами розвитку компанії.

Також у рамках даного проекту розпочато співпрацю з компанією «PRESTIGE Commodities Trading (PTY) Ltd» (Південна Африка) – міжнародною дистриб'юторською компанія. 10 квітня директор компанії Raymond Ramajiawan відвідав інститут з робочим візитом та обговорив основні напрями співпраці з директором інституту Василем Лукачем. Впевнені, що даний проект є лише початком подальшої плідної наукової і міжнародної співпраці.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net