Наука в Україні: тенденції та вектор розвитку

7 грудня в інституті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука в Україні: тенденції та вектор розвитку», що зібрала близько ста учасників з різних куточків України, а головне дала можливість студентам представити результати наукових напрацювань.

То ж пленарне засідання відкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, яка наголосила, шо наукова робота є невід’ємною складовою і освітнього процесі і розвитку суспільства в цілому. Далі були заслухані наукові доповіді досвідчених науковців інституту: старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту Олександра Кушніренка та доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександра Сидоровича, що викликали масу запитань як від колег, так і від молоді.

Далі конференція продовжила свою роботу за тематичними напрямами:

  • методологія сучасної економічної науки;
  • вектори розвитку громадянського суспільства;
  • вища освіта в системі факторів економічного розвитку.

За результатами конференції сформовано резолюцію та буде випущено збірник наукових праць для більш детально ознайомлення з результатами наукових напрацювань

Наталія Царук, декан факультету

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net