Настя Дмитрук: світло в словах

25 жовтня в інституті пройшла зустріч з улюбленою поетесою сучасності Анастасією Дмитрук. Тендітна Настя – спеціаліст за фахом по інформаційній безпеці, родом з Ніжина. Її вірш «Никогда мы не будем братьями» свого часу сколихнув мережу Інтернет та буквально за одну ніч зробив її популярною.

Дівчина розказала студентам і викладачам, серед яких були учасники бойових дій на Сході, про те, яку реакцію викликають її вірші, про відгуки прихильників і противників її життєвої позиції. Анастасія наголосила, що її вірші не стільки про конфлікт держав, як про відмінність світоглядів людей. Поетеса щиро вірить в світле майбутнє, перемогу справедливості. Вона звернулася до молоді з закликом почати міняти реальність і майбутнє із себе, свого ВНЗ, міста.

Нині Анастасія повністю присвятила себе поетичній діяльності, зустрічам з молоддю та бійцями. Настя наголошувала на значенні слова в сучасній інформаційній війни, яке, на жаль, не всі усвідомлюють. Саме тому 16 листопада на сцені Ніжинського академічного українського драматичного театру імени Миколи Коцюбинського відбудеться її поетична романтична вистава «Розв'яжи за спиною крила», за участі талановитих акторів Театру на Подолі.

Зустріч викликала масу запитань від присутніх та була настільки щирою і проникливою, що в глядачів на очах блищали сльози. Закінчилося спілкування словами вдячності від учасників бойових дій, спільним фото і роздачею автографів.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net