Національно-патріотичне виховання: пропозиції студентів

13 листопада члени Студентської ради та студентського профбюро взяли участь у роботі круглого столу «Молодіжні ініціативи у сфері національно-патріотичного виховного виховання в Ніжинському районі», який відбувся за ініціативи Ніжинської районної державної адміністрації. Студенти представили власні пропозиції для внесення до Районної цільової Програми з національно-патріотичного виховання молоді на 2018-2020 роки.

Поділившись досвідом проведення заходів на рівні інституту, активісти інституту запропонували наступне: проведення літературних вечорів, випуск збірки поезій молодих поетів Ніжинщини та соціальних відео-роликів, відкриття музею Гідності та пам’яті в інституті, вшанування пам’яті відомих постатей району, присяга на вірність Україні з нагоди 100-річчя бою під Крутами та інше. Зазначили, що серед основних способів інформування є соціальні мережі, відео-канал на youtube, а також висловили зі своєї сторони роботи все потрібне для популяризації національного виховання молоді.

Під час круглого столу були озвучені пропозиції студентів Ніжинського агротехнічного коледжу, учнів НВК «Перемозький ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», районного відділу освіти, районного методичного кабінету та громадської організації «Дозір «Крук» (Вертіївська сотня).

Як результат – не лише цікаві і корисні ідеї, що будуть внесені до Програми, а і потрібний обмін досвідом, жваве обговорення, що породило нові ідеї для спільної реалізації.

То ж висловлюємо вдячність Ніжинській районній державній адміністрації за такий дієвий формат заходу і залучення молоді до ініціатив на рівні району

Галина Македон, старший викладач

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net