Молодіжна політика району на 2018 рік

25 січня відбулося розширене засідання координаційної ради з питань молодіжної політики при Ніжинській районній державній адміністрації, учасниками якого стали і лідери Студентської ради інституту.

Розпочалося засідання з приємного – нагородження подяками від імені голови Ніжинської райдержадміністрації, які вручила заступник Оксана Мелашенко. Так Подяку Ніжинської РДА оголосили голові Студентської ради Андрію Калініну та голові студентської ради факультету економіки, менеджменту та логістики Катерині Повисшій, Грамотою нагородили старшого викладача Галину Македон.

У ході засідання затвердили план роботи координаційної ради з питань молодіжної політики на 2018 рік, ознайомили із планом заходів до Дня пам’яті Героїв Крут та 100-річчя Української Революції за участю молоді. Також обговорили перспективи створення «Молодіжних центрів» та дорадчих органів з питань молодіжної політики при органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації.

У в черговий раз ініціативи студентської молоді є почутими на рівні району та спільними зусиллями будуть успішно втілюватися в заходи районного, обласного та всеукраїнського масштабів.

Галина Македон, старший викладач

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net