Міжнародний круглий стіл, присвячений 125-річчю НУБіП України

12 травня викладачі кафедри менеджменту та аграрної економіки взяли участь у ще одному спільному науковому заході – міжнародному круглому столі «Результативний менеджмент системного забезпечення розвитку регіональних соціально-економічних структур», присвячений 125-річчю НУБіП України, який був організований спільно з Бережанським агротехнічним інститутом.

Учасниками заходу стали як науковці закладів України, так і закордонних: ВШТІП Академії прикладних наук (Познань, Польща), Поморського університету у Старогарді Гданському (Польща), Познанського економічного університету (Польща), Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (UMCS) (Польща), Адміністрації Єлєня Гура (Польща).

Учасники круглого столу розглянули методологію результативного управління гармонійним розвитком підприємств в системі: сутнісних характеристик наукових понять, теорій та вимог законів розвитку підприємств як соціально-економічних структур, їх цільових установок, що підвищує рівень збалансованості складових підприємств та менеджменту як цілісності.

Галина Македон, декан факультету
агротехнологій та економіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net