Міжфакультетська спартакіада Ніжинського агротехнічного інституту 2024

Спортивні традиції в Ніжинському агротехнічному інституті завжди шанувались і підтримувались як через діяльність спортивних секцій, так і – організацію різноманітних змагань та турнірів. Не став винятком і 2024 рік, коли протягом травня відбулася міжфакультетська спартакіада НАТІ.

9 травня, в День Європи за кубок переможця розпочали змагання команди двох факультетів: агротехнологій та економіки й інженерії та енергетики. Спартакіаду було відкрито у спортивному залі матчем із міні-футболу. Багата на голи та водночас нервова гра виявила кращого в цьому виді спорту. Переможець – факультет інженерії та енергетики.

14 травня факультетські збірні помірялись силами у настільному тенісі в цьому двобої збірна факультету інженерії та енергетики виявилась кращою, взявши реванш за минулорічну поразку.

Цього ж дня факультету інженерії і енергетики вдалося відквитатися за минулорічний програш і в змаганні із волейболу. До того ж, для цього їм було достатньо всього двох зіграних партій.

Зрештою 16 травня відбулись змагання з шахів. У цьому інтелектуальному виді спорту з рахунком 2-1 перемогу здобула команда факультету інженерії та енергетики.

За підсумками спартакіади команди факультетів було нагороджено грамотами та призами окремо з кожного виду спорту. Відтак за сумою чотирьох видів спорту сильнішою виявилася збірна команда факультету інженерії та енергетики, яка, взявши реванш за минулорічну поразку, заслужено отримує кубок переможця міжфакультетської спартакіади 2024 року.

Урочисте нагородження команди переможця відбулося на засіданні Вченої Ради, де окрім заслуженого кубку для команди переможця всі учасники змагань незалежно від зайнятого місця отримали комплекти спортивної форми від адміністрації інституту та громадської організації «Волонтерський штаб «Наші люди всюди». Адже як казав П'єр де Кубертен «Найважливіше – це не перемогти, а брати участь. І важливо більше виразити себе, ніж перемогти інших».

Олександр Сидорович, в.о. завідувача кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net