Місце зустрічі змінити не можна

Уже за доброю традицією, в останню суботу червня - цьогоріч 24 червня, напередодні Дня молоді, інститут гостинно відчиняє свої двері й з нетерпінням чекає на випускників всіх спеціальностей і всіх років.

Приємно, що випускники не тільки мають бажання зустрітися, а і хочуть залишити по собі добрий слід на знак вдячності рідній альма-матер. Так відбулося і сьогодні - випуски 1967 року долучилися до благоустрою прилеглої території свого навчального закладу. Вони подарували і висадили зелені насадження: стрікти, козацький ялівець та шаровидний самшит.

Щирими розмовами і спогадами був наповнений сьогоднішній день. Адже життя не стоїть на місці, розвивається, в тому числі й інститут.

Тому під час святкового концерту директор інституту Василь Лукач представив основні здобутки навчального закладу та наголосив на перспективах розвитку і задачах, що стоять перед колективом сьогодні.

До всіх присутніх зверталися і випускники: український державний і політичний діяч, дипломата Петро Шаповал, голова Ніжинської районної адміністрації В’ячеслав Івашин, державний службовець Михайло Олійник, керівник комплексу підприємств з виробництва холодильних установок В’ячеслав Малий та учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Михайло Терещенко.

Творчі вітання від студентів інституту, пам’ятні подарунки та слова вдячності. Такою була зустріч 2017 року. А ми чекаємо Вас наступного року, Наші Випускники!

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net