МІННА БЕЗПЕКА: ЦІ ПРАВИЛА МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН!

Земля приховує безліч небезпечних знахідок, наштовхнутися на які можна в найнесподіваніших місцях. Їх активація відбувається від найменшого зовнішнього впливу: удар, тертя, струс, нагрівання. Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя. Адже основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки: спроби взяти в руки, пересунути або розібрати предмет, биття по ньому, кидання у відкритий вогонь або у воду.

Надзвичайно корисний захід присвячений правилам поводження із вибухонебезпечними предметами, який відбувся 11 вересня 2023 р., відвідали студенти першого курсу спеціальностей «Агрономія» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Всі ці знання вкрай необхідні зараз, адже наш регіон, де взимку-навесні 2022 року відбувались бойові дії. зазнав значного мінного засмічення.

Захід відбувся в межах проєкту «Стійкість, безпека та добробут громад Чернігівської області у кризові часи», що реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень за завданням #Програма_CLEAR.

Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA).

Олександр Сидорович, в.о. завідувача кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net