Маємо не просто їдальню, а студентське кафе

Не хлібом єдиним, як то кажуть, та і без нього нікуди. Їдальня інституту вже десятки років славиться на все місто своїм смачним меню та доступними цінами. Але одним із першочергових завдань навчального закладу є покращення соціально-побутових умов для студентів. І тому керівництво інституту доклало всіх зусиль, щоб в найкоротші терміни повністю оновити та запустити в роботу їдальню. Так, всього трохи більше, ніж місяць (поки студенти перебували на канікулах), проведено капітальний ремонт приміщення, повністю оновлено меблі. При чому якість і зовнішній вигляд тепер так би мовити переводить їдальню в розряд повноцінного студентського кафе.

Оскільки студенти майже весь свій день проводять в інституті, то вони миттєво оцінили цю приємність. Активісти студентського самоврядування тут же почали продумувати план заходів, які тепер можна проводити тут: вечори відпочинку, благодійні вечері, зустрічі гостей та багато-багато іншого. Як вони самі говорять «ми розуміємо, що зусилля всього колективу у ці нелегкі часи направлені на те, щоб нам було комфортно у своєму другому домі інституті».

Тож 17 лютого ректор університету Станіслав Ніколаєнко та директор інституту Василь Лукач урочисто перерізали символічну червону стрічку, тим самим офіційно розпочавши роботу нової їдальні. Смачного всім!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net