Любі студенти Ніжинського агротехнічного інституту!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним днем студента – днем розумного оптимізму, молодості і перспектив! 

Це свято молодих, невтомних до знань та творчого пошуку. Важко переоцінити значення молоді в громадських та політичних процесах держави. Ваша наполегливість, креативність та завзятість підвищують престиж нашого інституту, вносять значний вклад в його розвиток.

Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Без жодного перебільшення студентство – це завжди цвіт нації, її надія, опора і майбутнє. 

Сьогодні Вам потрібно вирішити ряд складних завдань, отримати гідну освіту, закласти фундамент для впевненої ходи по життю і бути готовими захистити свою країну. Ви здатні внести свій вагомий внесок у подальший розвиток і процвітання нашої Батьківщини.

Нехай завжди у вашій душі горить вогонь невтомної енергії, серце буде відкрите для людей, а наполегливість та творче натхнення допомагають у здійсненні усіх мрій і життєвих планів.

Бажаємо Вам вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег, надійних партнерів. Нехай збудуться Ваші мрії та назавжди збережеться у Ваших серцях романтика студентського життя.

Нехай щастить Вам на всіх життєвих дорогах!

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net