Літня екзаменаційна сесія: досвід кафедри менеджменту

З 25 травня викладачі та студенти інституту розпочали екзаменаційну сесію. Разом з усім інститутом підбивали семестрові підсумки навчання й викладачі кафедри менеджменту.

Цього року сесія проходила виключно в онлайн режимі, викладачі кафедри виявився підготовленим до цього виклику сучасності завдяки напрацюванням в режимі дистанційної освіти на платформі moodle.nati.org.ua. Електронні навчальні курси та спеціалізовані платформи для тестування дозволили і в умовах самоізоляції вивчати дисципліни, практично не знижуючи якості навчання. У нагоді для спільної роботи стали й Zoom-відеоконференції, онлайн-зустрічі, чати. Це дозволило не втратити зв'язок із студентами та продовжувати спілкування у віртуальній формі. Екзаменаційна сесія в цілому підтвердила ефективність нашої роботи.

Студенти продемонстрували досить високий рівень знань з менеджменту, маркетингу, логістики, самоменеджменту, стратегічного управління, державного та регіонального управління, теорії організацій: навчаючись дистанційно вони конспектували лекції, готували презентації, писали есе на задані теми, обговорювали семінарські питання на он-лайн заняттях, вирішували практичні та кейсові завдання. Тому можемо стверджувати, що результати дистанційного навчання корелюють з результатами стаціонарних аудиторних занять.

Згідно з затвердженим розкладом екзамени розпочиналися відео-конференціями, де студенти отримували інструктаж по складанню іспиту, надавали власну рефлексію по вивченню курсу. Далі на студентів очікувало 30 завдань різного типу та складності з обмеженим часом виконання.

Однак, як би добре ми не працювали дистанційно, проте і викладачі, і студенти скучили один за одним. Скарги на цю тему неодноразово звучали з обох боків. Нам не вистачає живого спілкування, не вистачає невимушеної атмосфери академічних дискусій, імпровізацій, в яких традиційно народжується істина. Наша повсякденність тимчасово стала іншою, змусила вийти із зони комфорту, опановувати нові навички та вміння.

Галина Македон,
завідувач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net