Літнє стажування студентів

Під час літніх канікул студенти інституту вже традиційно проходять стажування за кордоном. Частина з них цього року обрала для себе підприємство ТОВ «Плантація над Танвією» (Plantacja nad Tanwią) в Польщі, м. Ольховець.

Товариство було засноване в 2002 році, починаючи з 2011 року воно є членом Групи «Польські ягоди» і посідає 2 місці в Європі за об’ємами продаж. На плантаціях, площа яких складає 180 гектарів, вирощується чорниця та полуниця. Підприємство оснащене сортовнею з площею 2000 квадратних метрів та трьома пакувальними лініями потужністю по 40 т/добу.

Під час стажування студенти детально ознайомилися з діяльністю підприємства та покладеними на них обов’язками. Зокрема вони мають змогу стажуватися на посадах робітника зі збору ягід та на сортувальних лініях, контролерами якості, бригадири на сортувальних лініях та плантаціях, операторами машин. Це можливість побачити виробничий процес з середини і до того ж підзаробити під час канікул.

Крім того, студенти мають змогу у вільний час ознайомитися з культурою і традиціями Польщі, її архітектурними надбаннями та знайти нових друзів з усіх куточків України.

Галина Македон, провідний фахівець

 

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net