Легкоатлетична перемога

12 жовтня в Чернігові відбувся відкритий чемпіонату Чернігівської області з легкоатлетичного кросу, учасниками якого стали близько двохсот учасників віком від 10 до 19 років. За його підсумками студентка 3 курсу факультету економіки, менеджменту та логістики Каріна Валієва виборола 1 місце серед юніорок на дистанції 3000 метрів.

Також учасниками змагань були Алла Кубрак та Катерина, Артем Клочко та тренер Володимир Сахно. Чоловіки бігли дистанцію 5 км, а дівчата – 3 км. Ані прохолодна погода, ані невеликий дощ не завадили майбутнім чемпіонам подолати необхідні дистанції.

Будучи у складі збірної Ніжинського району наші спортсмени звоювали почесне третє командне місце. Вітаємо та бажаємо спортивних досягнень нашим легкоатлетам на майбутнє!

   

Володимир Сахно, тренер секції легкої атлетики

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net